Merve Bolugur Fanları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Merve Bolugur Fanları

Merve bolugur fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

max röportajı

2 posters
YazarMesaj
sumru
GeRÇek MerveJi AdMin
GeRÇek MerveJi AdMin
sumru

max röportajı Empty
MesajKonu: max röportajı   max röportajı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 2:06 pm

Max=Oyunculuk nasıl başladı?
Merve=Reklam oyunculuğu fotomedellik yapıyordum derken konservetuar sınavını kazanmam ve set deneyimden sonra bu işi yapmaya karar verdim.Geçen yaz acemi cadı işi geldi.Beni cornetto reklamında görmüş yönetmenimiz.Açıkcası Sabrina'yı yani sihirli güçleri olan bir cadıyı canladıracak olmak beni çok heycanlandırdı ve kendimi bu işin içinde buldum.Çok büyük deneyim ve şans oldu benim için.Bundan sonra oyunculuğa yine büyük bir zevkle ve kendimi her geçen gün dahada geliştirerek devam edeceğim.
Max=Acemi Cadı dizisinde canlardığın karakter sana uyuyormu?
Merve=İyi niyetli,aklı başında,sevimli,duygusal,sihirli güçleri olan bir cadı.Tabiki benzer yanlarımız var ama ben Ayşegül kadar saf ve iyi niyetli değilim daha olgunum,daha hareketliyim ve sorunlarımı kendi başıma çözmeyi seviyorum.En çok sanırım aşkı yaşamamız benziyor bend eçok duygusalım ve yoğun yaşarım sevigm ve pozitifliğim benziyor.
Max=Oynamak istediğin çocuk kahramı hangisidir?
Merve=Pamuk prenses çok sevdiğim bir masaldı.Birde kedi kızı canlandırmak isterdim ve batmandaki jokeri çok severdim.
Max=Ünlü olmak nasıl bir duygu?
Merve=Çok farkında olmadan yaşıyorum yada bu olaya kendimi kaptırmak istemediğim içindir.Sonuçta işimizin bir parçası
ve iş yapıyoruz özellikle çocuklar çok sevdi.Sizi karşılıkca sevmeleri çok hoş birşey.Yani memnun oldum ama hayatımı kıstlayacak bir ün istemiyorum.
Max=Oyuncu olmasaydın ne olurdun?
Merve=Yine görsel bir iş yapardım kendimi bir başka konumda düşünemiyorum çünkü işim benim yaşam alanım.Sunuculukta yapmak istediğim birşey başararılığı olcağımı düşünüyorum.
Max=En son yediğin algida dondurması hangisi?
Merve=En son yediğim değil ama en çok sevdiğim cornettodur.2005 senesinde cornetto reklamında oynamıştım.
Max=Max dondurmalarının içinde en çok sevdiğin hangisi?
Merve=Max çilekli
Max=Peki kışın dondurma yermisin?
Merve=Yaz kış dondurma yiyiyorum çok seviyorum.
Max=En sevdiğin çizgi film?
Merve=Küçükken şeker kız candy diye bir çizgi film vardı kaçırmadan izlerdim.
Max=Tuttuğun takım?
Merve=Fenerbahçe
Max=Lakabın var mı?
Merve=Eskiden kediydim şimdi tatlı cadı oldum.
Max=En sevdiğin oyun?
Merve=Evcilik oynamaya ve bebeklerimi giydirmeye bayılırdım.
Max=Playstation oynar mısın?
Merve=Kardeşim çok seviyor bir kaç kere eşlik etmeme rağmen pek benlik birşey değil.
Max=Hiç evcil hayvan besledin mi?
Merve=Küçükken bir ara balık besledim.Hayvan beslemek çok istiyordum bir gün yavru ir kediyi eve getirdim ama gerçekten bakımı çok zor,sorumluluk getiren birşey o günden sorna vaz geçtim şimdide duman var dizide kendi kedim gibi onu sevmek rahatlatıyor beni.
Max=Korktuğun bir hayvan var mı?
Merve=Korktuğum değilde böcek ve farelerden hoşlanmıyorum.
Max=Burcun?
Merve=Başak
mervenin_hayranı264
GeRÇek MerveJi AdMin
GeRÇek MerveJi AdMin
mervenin_hayranı264

max röportajı Empty
MesajKonu: Geri: max röportajı   max röportajı Icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 3:24 pm

saol canım

max röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-