Merve Bolugur Fanları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Merve Bolugur Fanları

Merve bolugur fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sincap......

2 posters
YazarMesaj
sumru
GeRÇek MerveJi AdMin
GeRÇek MerveJi AdMin
sumru

sincap...... Empty
MesajKonu: sincap......   sincap...... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 2:38 pm

Temel İle Dursun 5 İla 10 yıl arasında Amerika'da yaşarlar ve orada kürkü çok pahalı bir sincap çeşidi bulurlar Türkiye'ye gelirken bundan getirip, üretip, çok zengin olmayı tasarlarlar. Dursun sincabı sırt çantasına koyar ve havaalanından içeri sokar Temel de hemen arkasından havaalanına gelir ve uçağa binerler. Bir süre sonra Dursun uyur kucağında bulunan çanta yere düşer ve sincap çantadan dışarı çıkar. Hemen Temelin kucağına gelir onunla oynar ve sonra Temel sincabi öldürür.
Dursun uyanıp sincabı ölmüş görünce hemen temele sinirle sorar
- Ne oldi buna? Temel cevaplamaya başlar sincap çantadan çıktı kucağıma geldi oradan pantolonuma girdi aleti yakaladı bir sağa salladı bir sola salladı kaldırdı üzerine çıktı İndi çıktı İndi çıktı sesimi çıkarmadım. Sonra biraz aşağı İndi *aşakları buldu oynadı, tokuşturdu ceviz zannetti oynadı ellemedim. Biraz daha aşağıya indi deliği buldu yuva zannetti galiba girdi çıktı girdi çıktı yine ellemedim, ama ne zaman cevizleri yuvaya taşımaya kalktı İşte o zaman öldürdim oni.
burakarub
GeRÇek MerveJi AdMin
GeRÇek MerveJi AdMin
burakarub

sincap...... Empty
MesajKonu: Geri: sincap......   sincap...... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 2:54 pm

saol
http://mervebolugur.benimforum.org
sumru
GeRÇek MerveJi AdMin
GeRÇek MerveJi AdMin
sumru

sincap...... Empty
MesajKonu: Geri: sincap......   sincap...... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 4:01 pm

önmli deil cnm

sincap......
1 sayfadaki 1 sayfası