Merve Bolugur Fanları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Merve Bolugur Fanları

Merve bolugur fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

go girl dergisi

2 posters
YazarMesaj
sumru
GeRÇek MerveJi AdMin
GeRÇek MerveJi AdMin
sumru

go girl dergisi Empty
MesajKonu: go girl dergisi   go girl dergisi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 2:12 pm

SEVGİLİ MERVE, BİZE KISACA KENDİNDEN BAHSEDER MİSİN?
16.09.1987 doğumluyum.Müjdat GEZEN Konservatuarı 1. sınıf öğrencisiyim. Okulumu ve öğretmenlerimi çok seviyorum.Fotomodellik ve dizi oyunculuğu yapıorumCornetto, BRGER KİNG ve Discreet reklamlarında oynadım.
TÜRKİYE'NİN SABRİNASI OLACAĞINI ÖĞRENDİĞİNDE İLK TEPKİN NE OLDU?
Sabrina, benim de küçükken severek izlediğim bir diziydi ve böyle bir teklif alığımda çok heycanlandım.Kesinlikle hayalim gerçek oldu.Küçğkken izlediğimde birgn gelip Sabrina'yı bnm oynayacağım aklıma gelmezdi
EĞİTİM ÜZERİNE İLERİYE DÖNÜK PLANLARIN NELER?
Ünivarsite eğitimimi tamamlamak istiyorum.Sonara da yurt dışında oyunculuk eğitimi almak istiyorum.
ROL ARKADAŞIN ÇAĞATAY'LA(ÇAĞKAN ASLINDA AMA ÇAĞKAN OLARAK GEÇİOR)YKIŞTIRILIYORSUN.DOĞRULUK PAYI VAR MI?
Aslında Selim ile Ayşegül'ü yakıştırıyolarlar bizi deil.Ama biz çağatayla çok iyi rol arkadaşıyız...
HAYATINDA OLMASSA OLMAZIN VAR MI?
Annem Annem Annem
HOBİLERİN VE FOBİLERİN VAR MI?
En büyük hobim sete gidip gelmekve çalışmak...Fobim de yalnızlık ve karanlık. Kranlıktan çok korkarım.
ŞARKI SÖYLEMEK VE DANS ATMEK GİBİ BİR YTENEĞİN VAR MI?
Dans etmeyi seviyorum aslında, şarkı söylemeyi de seviyorum ama sesim kötü.O yüzden söyleyemiyorum
GERÇEKLEŞMESİNİ İSTEDİĞİN BİR HAYALİN VAR MI?
Bu işte ulaşabileceğim en iyi yere gelmek istiyorum. Başarılı olmak istiyorum. Merve dedikleri zaman akıllara iyi bi oyuncu gelmesini istiyorum.
CANLANDIRMAYI İSTEDİĞİN BİR KARAKTER VAR MI?
Aslında bu benim hayalim üzerindeki bir roldü. Yani istesem bu kadar olmazdı, onun dışında genç kız rolleriolabilir, ama.. ileride farklı rolleri oynamayı istiyorum
GÜNLÜK TUTAR MISIN?
Bir kaç sene öncesin kadar tutuyordum.Lise dönemindeyani...Ancak artık tutamıyorum çünkü yaşadılarımı sığdıramıyorum
PEKİ ŞU AN, BİR GÜNLÜĞÜN OLSAYDI İÇİNDE BULUNDUĞUN DURUMU KISACA NASIL ANLATIRDIN?
"ÇOK ÇALIŞIYORUM ÇOK.Yorugunum ama işimi, çok seviyorum"
mervenin_hayranı264
GeRÇek MerveJi AdMin
GeRÇek MerveJi AdMin
mervenin_hayranı264

go girl dergisi Empty
MesajKonu: Geri: go girl dergisi   go girl dergisi Icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 3:24 pm

saol canım

go girl dergisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-